Jump to content

Looking for a Polish Guild PL


Demini

Recommended Posts

Wy to na prawdę macie coś z głową. Że wam się chciało przyjść na forum i bredzić pod moim postem negatywne opinie.

Że tobie chciało się przychodzić na mój kanał YT po tej całej akcji i bredzić negatywne opinie XD i to dwukrotnie. A nie, czekaj "nie polecam tego pana, bo jest chamem" to konstruktywna krytyka.

nie mówiąc już że te wasze gidlie są martwe, nie dosyć że gra z 10-15 osób to jeszcze nie potrafią wejść na kanał głosowy wytłumaczyć.

Nie zostałeś przyjęty do mojej gildii nawet na 5 minut, nie wiesz jak wygląda wewnętrzna struktura, także ta wypowiedź nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. No i jeszcze kwestia z tym głosowym kanałem - nikt z nas nie wszedł, po tym jak wcześniej potraktowałeś Oloo. Wziął cię na głosowy, przeszedł ci E4 Johto, bo chłop 30 letni nie mógł sobie poradzić, a ty go po tym zablokowałeś. Dlaczego? Bo to dzieciak? To pokazuje jaki ty masz szacunek do ludzi, którzy zaoferowali ci swój czas i pomoc.

Bo najprościej wam się nie chciało. Więc co to za ludzie w gildii którzy mają wywalone i lenia w dupie wbić na parę minut na kanał gdy ktoś szuka pomocy? Przez 30 lat mojego życia nigdy nie widziałem takiej żałosnej gildii i jeszcze obracają kota ogonem że to ja zły.

Za to chciało nam się napisać rozbudowane poradniki dostępne na kanale Discord dla każdego, gdzie masz opisany przez NAS każdy aspekt gry. Wchodząc na Discorda powinieneś się również w pierwszej kolejności zapoznać z Regulaminem, którego jeden z punktów brzmi "Korzystaj z informacji zawartych na discordzie - zanim zadasz pytanie, sprawdź, czy odpowiedzi nie ma już w #niezbędnik albo #przydatne-linki uciążliwe spamowanie pytaniami o kwestie rozpisane we wcześniej wymienionych działach mogą skutkować usunięciem z Gildii."

Co do waszej armii która wkroczyła na forum jak huragan, pisać gościowi pod postem jaki to on nie jest. Bravo! Jakby mnie to ruszało, nawet nie wiem czy długo będę grał w PRO więc płakać nie będę, że mnie nikt nie przyjmie, szczerze wisi mi to. W tej grze i tak nie ma gildii oprócz was, ale wy nie potraficie jej prowadzić.

Widocznie ruszyło, skoro również zamieściłeś tu swoją litanię. Całe szczęście, że nie potrzebowałeś do tego kanału głosowego! Cieszę się też ze sposobu, w jaki nie potrafię prowadzić gildii, dzięki temu udało mi się zebrać zgraną paczkę pokefreaków bez kijów w tyłkach i doprowadzić tę gildię wspólnymi siłami do topki serwera.

A co do kombu, pytałem się na discordzie czy jesteś, bo chciałem cię poinformować że PolishOrders wyśmiewało cie i twój głos na filmikach z YT. Mam screena.

Dzięki za dobre chęci, ale doskonale zdaję sobie sprawę, że wszędzie znajdą się osoby, będące na poziomie wyśmiewania (?) cech ludzkich, na które nie ma się wpływu i to nie kwestia gildii, tylko urodzenia się umysłową amebą. Także bycia konfiturą też nie polecam :)

Edited by Kombu

image.png.6b94c84a220b4aa36342e9458133c368.png image.png.0912bdd2b66c8cd012dc759aa677401c.png image.png.5a1d771f86de2e61630ddc7425964569.png

image.png.a9500f75fc0ba9760ec0e7dbd9188db1.png image.png.1233d2ac1a4650391c66825902ab40d1.png  image.png.7bf0da70fd394148224e99e41cbe3100.png  image.png.2ae79cbfb20eda9f919b8c0964af6fd4.png  image.png.1bfb5b41fcda7567bbefb51be9ec2b51.png  image.png.b0b6c3625871224da4ec7804a98ed8fb.png image.png.070513011f0e53c53b69b1fa912a509c.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...