Jump to content

[PL] PolishOrder (Red Server)


Kyloren

Recommended Posts

stormtrooper.png PolishOrder stormtrooper.png

 

Witajcie! Chciałbym serdecznie zaprosić do świeżo powstałej polskiej gildii. Chciałbyś pograć w towarzystwie, ale nie masz z kim? Szukasz mentora, który pomoże podszkolić Twoje umiejętności? Nasza gildia jest właśnie dla Ciebie! Jedynymi wymogami dołączenia są posiadanie 4 odznak, wpisowe $5.000, rejestracja na naszej stronie https://www.polishorder.pl, kultura osobista oraz chęć dalszego rozwoju. Dodatkowo co miesiąc będzie pobierana opłata w wysokości $5.000, a pieniążki przeznaczane będą na nagrody w przyszłych turniejach i gildyjne Pokemony do wypożyczania. Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz dołączyć, to pisz tutaj. Wyróżniamy się taką stormtrooper.png ikonką nad głową, więc ciężko nas przegapić ;)

REKRUTACJA OTWARTA (42/50)

 

Lista członków:

KyloRen - lider

Paleo

Tr1ckz

Gohanox

Uncleparuwa

Saavy

Damian264644

Flint

Roszpunka

Mint996

Amator

Electroman

Maruboru

Siwy1990

Bibik

Wladcamuszelek

Bysior

Mailos

Mrswax

Saygram

Xargo19

Mitanopl

Stanislavv

Masko9119

Pyarapl

Fosfik

Wierzba285

Spiekor

Paprotka

Fleksox

Drudd

Pulpet123

Maxter327

Mati1603

Mchweto16

Theebisuu

Madax

Domizzi

Kruk2204

Serniksernik

Pigi423

Bartek994831

 

kyloteam.png.42f4a829325bc7fe87c9c8dfb99e1e71.png
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niby masz rację, ale jak pomyślę o treningu ev i dropie swojego teamu to mnie skręca w środku. :D

Nie dałbym rady przegrać kolejnych 400h, ale istnieje też druga możliwość - zawsze możecie przenieść się na Blue. :D

izjtQ.gif
Link to comment
Share on other sites

Łatwiej jednak przenieść się jednemu graczowi niż całej gildii :D Też bałem się przenosin, co prawda z innej gry, ale uczucie podobne. Tam już miałem duży postęp, pełno Pokemonów, a tutaj odstraszał mnie nowy start. Ale wkręciłem się i mimo, że nadal nie osiągnąłem tyle co tam, to nie odczuwam żalu z tego powodu. Także może przemyślisz i jednak zmienisz zdanie. Nie musisz traktować tego od razu jako główną postać, ale może z czasem się przekonasz. W każdym razie - zapraszamy :D

  • Like 1

 

kyloteam.png.42f4a829325bc7fe87c9c8dfb99e1e71.png
Link to comment
Share on other sites

Nie polecam tej gildii typowa polska gildia z polaczkami jak w każdej grze, spiny brak chęci pomocy etc. Dołączyłem do gildii i po jednym dniu zrezygnowałem. Najwyraźniej nie maja cierpliwości tłumaczyć i pomagać nowicjuszom, skoro ktoś czegoś nie wie zasada jest prosta "pytaj, my pomożemy, podpowiemy" niestety u nich jest ciągle hasło google lub yt.

 

Najwyraźniej zapomnieli na czym polega cały pomysł i zabawa zakładania gildii. Gildia ma łączyć, wspierać pomagać sobie na wzajem, nie wazne ile razy ktoś będzie pytał, jest tyle osób w gildii że każdy może napisać, jak kogoś irytują ciągłe pytania nowicjuszy to się do tego nie nadaje, no sory ale na tym polega gra. Myślę że gildia to coś takiego by stworzyć grupę ludzi która będzie grać wspólnie etc. Gdybym miał korzystać z yt lub google nie szukałbym gildii proste. tym bardziej że wpisanie danego hasła, wyszukanie, przeczytanie, obejrzenie, to połowa wydłużanego czasu grania, niż ktoś kto powie w dwóch zdaniach.

 

Ja całe życie gram jak większość osób w gry mmo, diablo, aion, devilian, lol, i nigdy się z tak chamskimi ludzmi nie spotkałem, bo w moich gildiach i na ts zasada byla najwazniejsza, wspierac sie i pomagac by byc silnymi, oni tego nie potrafią. Na dodatek kłamią że wyrzucili mnie za niestosowne zachowanie które było ( zadawanie pytan) ich męczyło, a tak na prawdę sam odszedłem. heh

Link to comment
Share on other sites

@up, z tego co pamiętam sytuacja wyglądała nieco inaczej. Pytałeś kilkukrotnie gdzie odszukać HM Surf. Wszyscy gracze zgodnie Ci podpowiadali, żebyś udał się do jednego domku w Kanto Safari, podali Ci nawet dokładny obszar gdzie go szukać. Ty jednak oczekiwałeś od nas niemożliwego - chciałeś najwidoczniej, żebyśmy napisali Ci dokładnie ile kratek przejść w prawo a ile w lewo, żeby do tego budynku się dostać. Każdy uznał, że łatwiej będzie podrzucić Ci link z poradnikiem na youtube żebyś jak najszybciej tam dotarł. Ty jednak wolałeś wykłócać się i wywyższać, że co to za gildia, że nie masz czasu oglądać poradników wideo (sam filmik trwał może 2 minuty, Ty rozpętałeś awanturę na dobre 20 minut). Więc z łaski swojej nie rób z siebie pokrzywdzonego. Byłeś jedynym przypadkiem, który miał nam coś do zarzucenia, pozostali członkowie jakoś potrafią ze sobą rozmawiać i sobie pomagać, no ale do tego potrzeba odrobiny chęci i dobrej woli. Zamiast oczekiwać wszystkiego podanego na tacy, daj też coś od siebie.

 

kyloteam.png.42f4a829325bc7fe87c9c8dfb99e1e71.png
Link to comment
Share on other sites

Dołączyłam do gildii po kilku dniach samodzielnej gry i obecnie gra mi się dużo lepiej. Jeśli o coś zapytam, to szybko uzyskuję odpowiedź i pomoc jeśli mam problem z questem, a przyznam szczerze, jako nowy gracz pytań mam bardzo dużo i nikt nie ma problemu, aby mi pewne rzeczy wytłumaczyć. Mają anielską cierpliwość :Smile:

 

Osobiście polecam Polishorder. Znajdziesz tu to, co powinna dawać przynależności do gildii, tzn. pomoc w questach, odpowiedzi na nurtujące pytania i przyjazną atmosferę. ( zabrzmiało jak reklama, ale taka jest prawda :Heart: )

 

Szczególnie zachęcam płeć piękną, nie będę się czuła osamotniona :Grin:

7a24ffc6dd8480c8.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...