Jump to content

[PL] PolishOrder (Red Server)


Kyloren

Recommended Posts

Zgadzam się w 100% z KyloRen.

Demini pytałeś się co masz zrobić będąc w fuchsia po pokonaniu tamtego gymu. Odpowiedzieliśmy ci że musisz mieć surf i płynąć przez seafoam na cinnabar lub wrócic się do pallet i płynąć do cinnabar. Na pytanie odpowiedzieliśmy ci że tm surf jest w domku w safari w danej area. Ty natomiast odpowiedziałeś że byłeś na safari i 20 minut łowiłeś sobie i nic tam ciekawego nie ma. Poraz kolejny powiedzieliśmy ci że musisz mieć surf jeżeli chcesz przejść dalej fabułę gry. Chyba zrozumiałeś że jest to wymagane bo po raz kolejny zapytałeś o tm surf. Odpowiedzieliśmy ci żebyś zobaczył filmik na youtube który ładnie ci pokaże drogę do tego domku. Zamiast obejrzeć filmik wolałeś się kłócić na czacie "Po co mam ogladać filmik jak moge napisać na czacie i otrzymać odpowiedz,nie bede tracić czasu na ogladanie filmików albo googlowanie".

 

 

Powodzenia z takim podejściem w następnej gildii o ile taką znajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

147875 Dołączyłam do gildii po kilku dniach samodzielnej gry i obecnie gra mi się dużo lepiej. Jeśli o coś zapytam, to szybko uzyskuję odpowiedź i pomoc jeśli mam problem z questem, a przyznam szczerze, jako nowy gracz pytań mam bardzo dużo i nikt nie ma problemu, aby mi pewne rzeczy wytłumaczyć. Mają anielską cierpliwość :Smile:

 

Osobiście polecam Polishorder. Znajdziesz tu to, co powinna dawać przynależności do gildii, tzn. pomoc w questach, odpowiedzi na nurtujące pytania i przyjazną atmosferę. ( zabrzmiało jak reklama, ale taka jest prawda :Heart: )

 

Szczególnie zachęcam płeć piękną, nie będę się czuła osamotniona :Grin:

 

Przepraszam, a ja to niby nie należę do tych pięknych?

________________________________________________________________________

All hail the Helix!mr_paleo_small.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...